Ariana | Blogger | X X X X

niedziela, 19 maja 2019

PIERWSZY URODZINOWY KONKURS NA BLOGU!!


Zapraszam do wzięcia udziału w moim pierwszym konkursie  urodzinowym!! Bukku-recenzje za kilka dni skończy 2 lata! Nie pozostaje mi nic innego, jak urządzić imprezę! Z tej okazji będzie konkurs!

Nagrodą jest uścisk dłoni prezesa ;) oraz książka - komiks paragrafowy "Łzy bogini Nuwy".  W tym dziele, to WY jesteście głównymi bohaterami i musicie wykonać niebanalne zadanie. 

O czym jest komiks? 

Musicie odnaleźć boskie pędy, które zapewniają miasto życie. Pewni złoczyńcy je ukradli a Wy, jako łowczynie musicie je odnaleźć zanim miasto spotka niewyobrażalna katastrofa. Problem zaczyna się, kiedy na każdym kroku czyha na Was ogromne niebezpieczeństwo! Czy podołacie zadaniu? Jeżeli spodoba Wam się taka aktywność, nie będę miała nic przeciwko, by częściej organizować takie zabawy. Wszystko zależy od Was :) 

Aby wygrać powyższą książkę, proszę zapoznać się z regulaminem.

Regulamin konkursu:

1. Czas trwania konkursu: 19.05.2019 - 31.05.2019, do godz. 20:00.

2. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić kilka bardzo prostych warunków:
b) i co najważniejsze! Odpowiedzieć na pytanie: Wyobraźcie sobie, że sowa dostarcza Wam list zapraszający do Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Otrzymujecie pieniądze i musicie zakupić chowańca. Co to byłoby za zwierzę i dlaczego? Może to być zwierzę magiczne albo prawdziwe. To od Was zależy, jaka byłaby odpowiedź. Im bardziej kreatywna wypowiedź, tym lepiej :) 
c) Odpowiadamy tylko na blogu - odpowiedzi na fanpage nie są brane pod uwagę!

3. Wynik konkursu opublikuję w ciągu trzech dni od chwili zakończenia konkursu.

4. Na podanie adresu do wysyłki Zwycięzca będzie miał trzy dni. Po tym czasie, jeśli adresu nie dostanę, wybiorę kogoś innego.

5. Organizatorem konkursu jestem ja i również ja odpowiadam za wysyłkę nagrody. Wasze dane adresowe (inaczej sowa nie będzie wiedziała, gdzie ma dolecieć) nie zostaną nikomu niepotrzebnemu przekazane, a wiadomość z danymi zostanie usunięta, gdy tylko nie będą już potrzebne. Czyli zaraz po wysłaniu książki. Wasze dane zobaczy tylko messenger, Poczta Polska jak i sowa ;). Ale to chyba oczywiste, a Wy, biorąc udział w konkursie, wyrażacie na to zgodę ;) 

6. Sponsorem nagrody jestem Ja.

7. Wysyłka nagrody jedynie na terenie Polski.

8. Facebook nie jest w żaden sposób powiązany z konkursem.

4 komentarze:

 1. Kupuję oczywiscie dużego pająka! Mógłby być najzwyklejszy lub magiczny bez różnicy. Dlaczego? Bo lubię pająki. Bo na pewno trafilabym do Slytherinu więc pająk w lochach czułby się idealnie:) Bo mogłabym nim straszyć gryfonów:) Bo jest mały, zwykle samowystarczalny ale zabójczo niebezpieczny:) Bo mogłabym go wysyłać na różne tajne misje:) No i dlatego, ze to fascynujące stworzenia a Ron Wasley się ich boi, a ja go nie lubię:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękna odpowiedź :) i bardzo interesująca :) Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Kupiłbym muszkę owocówkę :) ciężko się przyzwyczaić (żyje 48h)a do tego mało kosztuje. Resztę kasy wydał bym na magicznego browarka. W końcu zaczynam życie studenckie trzeba się integrować ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zwierzaczkiem byłoby kwami Biedronki :D Potrafi mówić, doradzić. Samo lata, więc nie trzeba go nosić. Żywi się niewiele i tylko ciasteczkami, więc wystarczy zawsze mieć przy sobie jakiegoś herbatnika (a to długo poleży, więc i się nie zepsuje w kieszeni). Ma też jeden genialny patent, który czasami bardzo by mi się przydał: potrafi przenikać przez ściany, więc jak zapomnisz kluczy do domu to nie musisz się martwić.

  OdpowiedzUsuń