Ariana | Blogger | X X X X

wtorek, 18 czerwca 2019

"Monster Musume" tom 3 i 4 - komiks gdzie humor, erotyka i poświęcenie to główni bohaterowieAutor: OKAYADO
Tytuł: Monster Musume tom 3 i 4
Rok Wydania: 2016
Wydawnictwo: Studio JG
Kategoria: fantastyka, przygoda, humor, 
erotyka, komedia
Ocena: 10/10


Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie czerwiec to miesiąc na pewien sposób bardzo romantyczny. Może dlatego, że ludzie noszą mniej ubrań niż normalnie?  Może to z powodów truskawek i czereśni? Wreszcie słodycze pomagają nam w sercowych sprawach. Jednak wracając do tematu. Dużo ludzi teraz, w te upalne dni, czyta lekkie książki, obyczajowe, czasami kryminalne. Ja jednak mam dla Was kompletnie inną propozycję, bardziej erotyczną i komiksową. Tak, to następne dwa tomy "Monster Musume" tom 3 i 4. Dlaczego to? Powodów jest kilka. 

Po pierwsze — humor. Jeżeli lubicie zboczone żarty sytuacyjne — ten komiks jest dla Was. Powoli nawiedzają mnie pewne mroczne myśli, w związku z tą serią. Normalny mężczyzna wybuchłby z powodu tak dużego seksapilu w jednym budynku. Albo ten chłopak to święty, albo nosi metalowe majtoszki ;) Za każdym razem, kiedy los rzuca mu kłodę pod nogi (czytaj gołą kobietę z dużym biustem ) potrafi wyjść z tej sytuacji z twarzą. SZACUNPo drugie postacie — To pierwszy komiks, gdzie spotkamy tak zróżnicowanych bohaterów (jeżeli oczywiście chodzi o budowę anatomiczną. ) Mam na myśli mutantów, mieszankę ludzką ze zwierzęcą. Tak jakbyście połączyli kobietę z wężem, ptakiem, pająkiem, koniem.. normalnie szał ciał ;) A co najważniejsze, dla męskiej części czytelniczej, dużo zróżnicowanych biustów, białe majteczki i okrągłe pupy.

Po trzecie — komiks, który nie jest skomplikowany. Nie musicie kompletnie skupiać się na tym, co tam się dzieje. Mam wrażenie, że autor mangi stworzył czytadło na zabicie czasu. Czasami każdy tak ma, że chce przeczytać coś naprawdę lekkiego. Ten komiks właśnie taki jest. Przerwaliście czytanie na 2 tomie? Spoko, do trzeciego możecie wrócić za kilka miesięcy, nie zgubicie żadnych ważnych wątków.Po czwartek — grafika. To, co Bukku lubi najbardziej. Kreska, którą przywitał nas autor, jest po prostu piękna. Nie mówię tylko o seksownej anatomii dziewczyn, ale to, w jaki sposób narysowane zostały budynki, pokoje, postacie, akcje miłosne. Czasami aż można się zaczerwienić czytając.


Cztery powodu, dlaczego warto czytać ten komiks. Za mało? Wątpię. Zaszalej i sam sprawdź, może to właśnie dla Ciebie manga? ;)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza