Ariana | Blogger | X X X X

poniedziałek, 4 czerwca 2018

Roczek bukku recenzje - czyli dzięki WAM jestem JA :)


Hejo!

Bukku-recenzje ma już ROK!

Serio, nigdy nie wierzyłam, że — po pierwsze, założę bloga — po drugie, PRZETRWA rok! Przez ten czas dużo się zmieniło. Jednak jestem cholernie zadowolona z faktu, że udało mi się przetrwać w blogosferze. Jednak to WAM chciałabym bardzo podziękować, że czytacie moje wypociny, że jesteście ze mną i mogę na Was liczyć. Bo, gdyby Was nie było — nie byłoby również i mojego bloga.

Co zmieniło w moim życiu blogowanie?

Po pierwsze, zaczęłam być bardziej otwarta na innowacyjność. Pierwszy raz poszłam na targi rok temu i chyba one były, taką wisienką na torcie, w sprawie pisania recenzji. Jednak widzę ogromną różnicę — Targi rok temu a teraz. Wcześniej spacerowałam między półkami jak szara myszka. W tym roku spotkałam wiele osób, z którymi rozmawiałam, śmiałam się i mogłam na spokojnie pogadać o książkach. Co więcej, mam nowy cel. Stworzyć album ze zdjęciami, gdzie będę ja i autorzy ;) Czy mi się uda? NIE WIEM, ale będę się starać.

Współpraca z autorami i z wydawnictwami.

Zakładając bloga, nie sądziłam, że będę miała szanse współpracować z kimkolwiek. Myślałam, że autorzy rozmawiają wyłącznie ze znanymi blogerami, którzy coś znaczą w internecie, a nie z początkującymi blogerami. Za każdym razem, kiedy przeprowadzałam wywiad, był to dla mnie bardzo duży zaszczyt. Jeżeli chodzi o wydawnictwa — to mam raczej dobre wspomnienia. Za pomocą współpracy z wydawnictwami, mam możliwość przeczytać jeszcze więcej książek i zrecenzować je dla Was.

Zrecenzowane książki.

Przez ROK zrecenzowałam..53 książki i 65 komiksów ( w większości były to mangi). Jestem z siebie MEGA zadowolona i mam nadzieję, że za rok będzie tego jeszcze więcej. Problem zaczyna się wtedy, kiedy zastanawiasz się, gdzie to wszystko trzymać ;)

Na koniec..

Jeszcze raz chciałabym wszystkim podziękować, za to, że jesteście ze mną. Rzadko kiedy to mówię, jednak jeżeli jeszcze nie polubiliście mojego bloga, zawsze możecie to zmienić klikając po prawej stronie "Obserwuj". Nie jest nas dużo, jednak mam nadzieję, że w tym roku dojdziemy spokojnie do 200 obserwatorów ;)
Zdrówka!

4 komentarze:

 1. Gratulacje. Jak to mówią pierwszy rok jest najgorszy a potem idzie już z górki. Kto wie może będziesz tak popularną blogerką jak ci z TOP 5 ;)

  Pozdrawiam
  https://ksiazki-czytamy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow gratuluję! Uwielbiam czytać twoje posty, zawsze znajdę coś co mnie zaciekawi i sprawi, że kupię tę książkę, a nie inną. :)
  Oby więcej obserwatorów na twoim blogu, bo zasługujesz na nich. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje gratulacje! :) I trzymam mocno kciuki, żeby było tylko lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję:) Kociaku, udało Ci się :D Wiem jaka to radość, bo ja za miesiąc będę cieszyć się trzecią rocznicą.
  Nie wiem czy uwierzysz, ale ostatnią recenzję u siebie dodałam w kwietniu tego roku. Teraz powoli wracam, ale od miesiąca nie mogę się ogarnąć i postanowiłam zacząć od odwiedzenia moich ulubionych blogów ;) Jestem oto u Ciebie ;) Oj tych Targów to zazdroszczę... Mi się nie udało być na żadnych do tej pory.
  Gratuluję wszystkich sukcesów, jakie osiągnęłaś przez ten rok, życzę siły i radości z kolejnych lat. Nie roku- lat, bo życzę Ci, byś blogowała i odnosiła sukcesy tak długo, jak tylko starczy Ci sił i chęci!
  Wyszukuj dla mnie genialne wątki romantyczne w tych Twoich ukochanych mangach ;) <3 :*

  OdpowiedzUsuń